Nasze przedszkolaki uczestniczą w cyklu zajęć, które odbywają się w bibliotece, oddziale dla dzieci. Celem spotkań jest zachęcenie dzieci do częstego korzystania z książek. Podczas wizyty w bibliotece najmłodsi poznają zasady zachowania się w bibliotece oraz czytelni, a także uczą się szacunku do książek.